Banka Hesap Numaraları

Boyabat Haberleri

Anasayfa
Yönetim Kurulumuzun 23 Nisan Mesajı PDF Yazdır E-posta

S.S. Boyabat Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Yönetim Kurulu mesajında; “Atatürk’ün, Türkiye’yi aydınlık yarınlara ulaştırmadaki en önemli adımlarından biri olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşu, bu kurum çatısı altında toplumsal katılımcılıkla alınan kararların paralelinde Cumhuriyetimizin temellerini de oluşturmuştur” dedi.“Tarihimizdeki dönüm noktaları, bağımsız ve özgür yaşamak, laik, demokratik Cumhuriyet'e sahip olmak, uygar dünyayla bütünleşmek yolunda Ulusça gösterilen çabaların önemini anımsatırken, Atatürk'ün eşsizliğini ve yüceliğini tüm yönleriyle bir kez daha ortaya koymaktadır” diyerek, bu yıl 23 Nisan’ın ilçemizde daha da coşkulu bir şekilde kutlanacağını kaydetti.

Yönetim Kurulu çocuklara seslenerek, “Yarının gençleri ve büyükleri olarak, Ulusumuzun güven ve desteği ile her zaman başarılı olacağınıza yürekten inanıyor, tarihin akışını değiştiren Yüce Türk Ulusu'nun mensubu olmanın verdiği gurur ve güvenle, Cumhuriyet'in korunması ve yaşatılması, ülkemizin her alanda gelişmesi çabalarına öncülük edeceğinize inancımız sonsuzdur. Bu duygu ve düşüncelerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

 

 

Fotoğraf Galerisi

Anketler

Sanayi Sitemizin sizce öncelikli sorunu nedir?
 Tasarım Dizayn.